• Úvod
 • Okna
 • Dveře
 • Řezivo
 • Pila
 • O firmě
 • Kontakty
 • "Okno dělá dům!"
 • Truhlářství Hadrava - historie firmy

  Truhlářství Hadrava - třetí generace truhlářů

  U Hadravů se řemeslo dědí již tři generace. Dědeček, pan Josef Hadrava, založil rodovou tradici truhlářství v Drvištích u Zdíkova na Šumavě ve válečném roce 1940. Zpočátku to byla pila na výrobu řeziva a truhlárna na drobné truhlářské práce v pronajatých prostorách, kde se vyráběl nábytek, ale například i dřevěné rakve. Výroba byla několikrát přerušena. Poprvé za války, kdy byl Josef Hadrava nuceně nasazen, podruhé na několik let za éry komunistů. S těmito přestávkami pokračuje truhlářská výroba až do dnešních dnů již třetí generací truhlářů z rodu Hadravů.

  Jiří Hadrava, nejmladší z rodiny, úspěšně rozšířil výrobu o dřevěná EURO okena, na která se dnes specializuje především.

  Dnešní truhlářská výroba

  Výroba se postupně specializovala až na současnou výrobu dřevěných eurooken v profilech 68,78 a 92 mm, špaletových oken, futýrkových oken a vstupních a vnitřních dveří. K našim výrobkům zajišťujeme dodání žaluzií, textilních roletek, sítí proti hmyzu, vnějších a vnitřních parapetů a dalších doplňků. Sami si provádíme prvotní zaměření i konečnou montáž vyrobených oken, abychom měli úplnou kontrolu nad celým výrobním postupem. Provádíme i demontáž starých oken a začišťovací zednické práce.

  Především díky komplexní nabídce služeb, nadstandardní péči o zákazníka a jeho okna a kvalitě oken a odvedené práce, patří dnes Truhlářství Hadrava mezi přední výrobce a dodavatele Eurooken na českém trhu.

  Truhlářství Hadrava - výrobní prostory

  Eurookna od nás - na co jsme hrdí

  Vyráběli jsme okna do pasáže v Sušici, pro penzion Alpská vyhlídka na Bučině u Kvildy, do Hotelu Kašperk v Kašperských Horách.

   

  Eurookna Hadrava - Dřevěná okna ze Šumavy

  V truhlářství Hadrava se řemeslo dědí z generace na generaci. Zkušenosti předávané z otce na syna a využívání nejmodernějších technologií spolu s filozofií této rodinné firmy - to jsou nejlepší předpoklady pro vaše kvalitní okna.

  Truhkářství Jiří HADRAVA
  provozovna: 384 72 Zdíkov 36

  Prodej truhlářského řeziva, pila: +420 723 429 100
  Výroba oken a dveří: +420 602 379 062

  email: truhlarstvi.hadrava@seznam.cz

  © 2012 - 2024 Jiří Hadrava - výroba oken - všechna práva vyhrazena. Design: 2123 DESIGN web: Šumavská asistenční